Koutský Václav (Líšnice 1907 - 1980 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Koutský 61, olej/plátno, 43,5 x 52 cm, lišta (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |