Jíra Václav (Louny 1939)
Kovošrot, signováno a datováno vpravo dole V. Jíra, na zadní straně popsáno a datováno autorem Kovošrot 2004, akryl/plátno, 150 x 120 cm (Šm)
Vystaveno:
Václav Jíra: Recyklace odpadu, Galerie Mánes, Praha 2006 reprodukováno: Machalický J., Václav Jíra: recyklace minulosti a přítomnosti, Louny 2010, str. 163
23.09.2017 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Jíra Václav (Louny 1939)
Vystaveno:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |