Damenring Kulturperle
Gold 580, eine Kulturperle, Imitationssteine in Silberfassungen, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 58, 2,5 g, ein Stein beschädigtøx
19.07.2018 - 11:39
- Vyvolávací cena:
Damenring Kulturperle
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.07.2018 - 11:39 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.07. - 19.07.2018 |