Brillantring
Gold 580, ein Altschliffbrillant ca. 0,15 ct, RW 60, österr. Amtspunze 1872-1922, 3,2 g, Widmungsgravurøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
19.07.2018 - 12:16
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Brillantring
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 19.07.2018 - 12:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.07. - 19.07.2018 |