Przybylski Janus (Poznaň 1937 - 1998 Vašava)
Figura B, signováno, popsáno a datováno na zadní straně Janus Przybylski "Figura B" 69, olej/plátno, 120 x 90 cm (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |