Muzika František (Praha 1900 - 1974 Praha)
Hlava s kloboukem, signováno a datováno vpravo nahoře F. Muzika 30, olej/plátno, 42,5 x 32 cm, rám (Šm)
Vystaveno:
František Muzika: Obrazy z let 1920 - 1964, Krajská galerie umění, Hradec Králové 1964, Oblastní galerie v Liberci, Liberec 1964, č. k. 27
Reprodukováno:
Šmejkal F., František Muzika, Praha 1966, obr. 31
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.700.000,-
CZK 1.800.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 1.200.000,-
Vystaveno:
Reprodukováno:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |