Čížek Bohumil (Lešany 1913 - 1989 Praha)
Ateliér, signováno a datováno vlevo dole Čížek 43, olej/plátno, 50,5 x 69,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |