Šimák Lev (Všestudy 1896 - 1989 Praha)
Odčiňujeme Bílou horu, signováno a datováno vpravo dole Lev 45, olej/plátno, 54 x 73 cm, rám (Šm)
Reprodukováno:
Boháč J. M., Lev Šimák, Praha 1987, obr. 59
23.09.2017 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Reprodukováno:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |