Kurt Panzenberger *
(Wien 1942 geb.) Weingarten bei Mörbisch, Aquarell auf Papier, undeutlich monogrammiert KP 1990, 36,5 x 54,5 cm. in Passep. gerahmt.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.07.2018 - 12:09
- Vyvolávací cena:
Kurt Panzenberger *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.07.2018 - 12:09 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.07. - 23.07.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 140,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-