Vohánková Božena (Brno 1881 - 1957 Mladá Boleslav)
Dívka v kroji, signováno a datováno vlevo dole B. Vohánková 1935, olej/karton, 65 x 49,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |