Ralf Egger Leoben 1938 geb.
Ansicht aus Oslip Burgenland Radierung 27,5 x 36 cm. signiert Ralf Egger, Nr.26/100betitelt, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
23.07.2018 - 12:27
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Ralf Egger Leoben 1938 geb.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.07.2018 - 12:27 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 12.07. - 23.07.2018 |