Gemeinhardt Hermann (1905 - 1985)
Portrét dámy v modrých šatech, signováno a datováno vlevo dole H. Gemeinhardt 1932, olej/plátno, 72 x 54 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |