Langer Karel (Jaroměř 1878 - 1947 Praha)
Pohled na Zvičinu od východu, signováno vlevo dole K. Langer, olej/plátno fixované na kartonu, 54 x 64 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |