Nejedlý Otakar (Roudnice nad Labem 1883 - 1957 Praha)
Květinové zátiší, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, olej/plátno, 65 x 100 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 50.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |