Franz Barbarini
(1804-1873)Umkreis/Circle Partie in den Bergen, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
24.07.2018 - 11:27
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Franz Barbarini
Aukce: | Obrazy - Asta estiva |
Datum: | 24.07.2018 - 11:27 |
Prohlídka: | 19.07. - 24.07.2018 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 1.100,- -
Vyvolávací cena: