Jančálek Cyril (Týnec u Hodonína 1891 - 1954 Praha)
Motiv ze Slovácka, signováno vlevo dole Cyr. Jančálek, olej/karton, 34 x 52 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |