Český malíř 1. poloviny 20. století
Mánesův most s Rudolfinem, signováno vpravo dole nečitelně, datováno 44, olej/karton, 14 x 32 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Armreif zus. ca. 0,75 ct
- Frankreich- Kriegsministerium