Šrámek Václav (Třebechovice pod Orebem 1877)
Statek, signováno a datováno vlevo dole Šrámek 00, olej/karton, 23 x 28,5 cm, sklo, lehce poškozená malba a rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |