Lehmann-Fahrwasser Georg (1887 - 1977)
Lodě v přístavu, signováno vlevo dole Lehmann-Fahrwasser, olej/plátno, 60,5 x 80 cm, poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |