Mousson Josef Teodor (Högyész 1887 - 1946 Trenčín)
Děvče na dvorku, signováno vpravo dole Mousson, olej/plátno, 75 x 59 cm, poškozený rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 240.000,-
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |