Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 20. století
Dívka s cigaretou, monogramováno a datováno vlevo dole ZB 1921, olej/plátno, 76,5 x 76,5 cm, rám (Šm)
23.09.2017 - 15:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |