Brillantring zus. ca. 1,55 ct
Weißgold 585, zwei Altschliffbrillanten, RW 51, 4,2 gøg4 WARE AUS PRIVATBESITZ
26.07.2018 - 12:13
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Brillantring zus. ca. 1,55 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.07.2018 - 12:13 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.07. - 26.07.2018 |