Brillantring
Gold 750 ein Altschliffbrillant ca. 0,18 ct (RW 55) 2,7 g øG3
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
26.07.2018 - 12:15
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Expert: Verena Bergmann
Verena Bergmann
+43-512-567 439
verena.bergmann@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 26.07.2018 - 12:15 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 18.07. - 26.07.2018 |