Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) Adams Lebensbaum, signiert unten rechts: Hausner, Serigrafie Nr. 788/10.000, ca. 19,5 x 19 cm, Blatt ca. 40 x 30 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
26.07.2018 - 16:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 26.07.2018 - 16:30 |
Prohlídka: | 20.07. - 26.07.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-