Marc Chagall, 2 Bilder *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) a) Darbietung, Lithographie, ca. 32 x 24 cm, gerahmt b) Pärchen vor dem Baum, Lithographie, ca. 32 x 24 cm, gerahmt (2)
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
31.07.2018 - 16:27
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Marc Chagall, 2 Bilder *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 31.07.2018 - 16:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: