Österreichischer Künstler um 1860
"Der Gosau See Dachtein", laut rückseitiger Betitelung, Öl auf Karton, 37 x 30,5 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
31.07.2018 - 11:54
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Aukce: | Obrazy - Asta estiva |
Datum: | 31.07.2018 - 11:54 |
Prohlídka: | 26.07. - 31.07.2108 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)