Wolfgang Hutter *
(Wien 1928-2014) Ohne Titel, handsigniert, datiert Hutter 73, Lithographie in Farbe, Bildausschnitt 49 x 69 cm, unter Plexiglas, gerahmt, Blatt beschnitten
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.07.2018 - 16:09
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2018 - 16:09 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 09.07. - 19.07.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena: