Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) Liegender Rückenakt "Eva", handsigniert, datiert Augustiner 3.8.84, aquarellierte Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 34 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.07.2018 - 16:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.07.2018 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 09.07. - 19.07.2018 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)