Altschliffdiamantbrosche ca. 0,45 ct
Gold 580, österr. Amtspunze 1867-1872, 6,7 gøx
01.08.2018 - 12:01
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 01.08.2018 - 12:01 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 13.07. - 31.07.2018 |