Gipsrelieff "die Trauernden"
spätes 19. /frühes 20. Jh., ca.57 x 40 cm, Altersspuren
06.08.2018 - 11:43
- Vyvolávací cena:
Gipsrelieff "die Trauernden"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.08.2018 - 11:43 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 26.07. - 06.08.2018 |