Brillantdamenring zus. ca. 0,75 ct
Gold ca. 580, zwei Altschliffbrillanten, ein Rubin, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 52, 3,9 gøx
13.08.2018 - 16:01
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 13.08.2018 - 16:01 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 30.07. - 09.08.2018 |