Brillant Farbstein Armkette
Gold 750, drei Brillanten, zus. ca. 0,45 ct, Rubine, Saphire, Smaragde, Länge ca. 19 cm, ital. Beschauzeichen, 34,2 gøG34
16.08.2018 - 11:07
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Brillant Farbstein Armkette
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 16.08.2018 - 11:07 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 10.08. - 16.08.2018 |