Leszek Piasecki *
(Lemberg 1928-1990) "Liebespärchen", signiert L. Piasecki, Öl auf Holz, 29,5 x 24,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.09.2017 - 16:44
- Vyvolávací cena:
Leszek Piasecki *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 06.09.2017 - 16:44 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.08. - 06.09.2017 |