Altschliffdiamantsolitär
Gold 585/Platin doubliert, Diamant ca. 0,12 ct, RW 59, 2,2 gøg2
06.09.2018 - 11:03
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
Altschliffdiamantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.09.2018 - 11:03 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.08. - 06.09.2018 |