Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Pieta se zastávkou, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1967), suchá jehla s monotypem/papír, 109 x 185 mm, zahnědlý papír (Šm)
22.09.2018 - 20:00
- Dosažená cena: **
CZK 165.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek - Návrat/Retour |
Datum: | 22.09.2018 - 20:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |