Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Hiob in der Verzweiflung, Lithographie in Farbe, Blattgröße ca. 35,5 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Mourlot 254
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.09.2018 - 16:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 04.09.2018 - 16:06 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: