Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Coungulune, signiert, datiert: K. Korab (19)71, nummeriert: 47/180, bezeichnet, Farbsiebdruck auf BFK Rives Bütten, ca. 56 x 76 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.09.2018 - 16:19
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 04.09.2018 - 16:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,- -
Vyvolávací cena:
EUR 120,- -
Vyvolávací cena:
EUR 110,-