Smaragd Diamant Anstecknadel
Gold 585, ein Altschliffdiamant, ca. 0,10 ct, ein Smaragd, österr. Amtspunze 1872- 1902, 2,3 g, eine offene Lötstelleøx
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
11.09.2017 - 17:21
- Vyvolávací cena:
Smaragd Diamant Anstecknadel
Expert: Christian Wainke
Christian Wainke
+43-1-604 13-71 - 15
christian.wainke@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 11.09.2017 - 17:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 05.09. - 11.09.2017 |