Paul Schmidtbauer
(Lividraga/Kroatien 1892- 1974 Graz) Farbholzschnitt "Südsteiermark", signiert Schmidtbauer, Nr.48/17, Stockgröße 26 x 21 cm, ohne Rahmen
05.09.2018 - 16:21
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Paul Schmidtbauer
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.09.2018 - 16:21 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |