Stanislaus Ivan Rapotec
(Triest 1913-1997 Sydney) "Autumn", signiert Rapotec, datiert 1987, Öl auf Platte, 137 x 220 cm, partiell mit geringen Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.09.2018 - 16:24
- Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-
Stanislaus Ivan Rapotec
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.09.2018 - 16:24 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |