Ida Piesch *
(Cilli 1913-1990 Klagenfurt) "Holzhaus am Klopeiner See", signiert I. Piesch, datiert 86, Öl auf Platte, 55 x 60 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.09.2018 - 16:27
- Vyvolávací cena:
Ida Piesch *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.09.2018 - 16:27 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |