Erhard Stöbe *
(Wien 1943 geb.) "Landschaft", signiert Stöbe, datiert 66, betitelt "Canale del Gino...", Aquarell auf Papier, Ausschnitt 43 x 59 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
05.09.2018 - 16:46
- Vyvolávací cena:
Erhard Stöbe *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 05.09.2018 - 16:46 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |