Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Ansicht aus Krems, Wachau, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir, ovale Form ca. 20 x 15 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
10.09.2018 - 11:02
- Dosažená cena: **
EUR 70,-
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 10.09.2018 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: