Diamantsolitär
Damenring, Gold 585/Silber doubliert, Altschliffdiamant, ca. 0,20 ct, RW 55, 1,7 g, Ringschiene leicht unrundøg2
13.09.2018 - 11:34
- Vyvolávací cena:
Diamantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.09.2018 - 11:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.09. - 13.09.2018 |