Armreif
![Armreif - Klenoty a náramkové Armreif - Klenoty a náramkové](/fileadmin/lot-images/10P180920/normal/armreif-5665354.jpg)
Gold 585, Ziergravur, 11 gøg11
20.09.2018 - 11:34
- Vyvolávací cena:
-
EUR 340,-
Armreif
Gold 585, Ziergravur, 11 gøg11
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at +43 1 604 13 71 12 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 20.09.2018 - 11:34 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 14.09. - 20.09.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Einachsanhänger "ATZ/Kossarnig S 2960"
- 6 Pressburger Teelöffel,
- Ländlich provinzieller Brotschrank,
- Brillant Armkette zus. ca. 0,80 ct (grav.)
- Vier gerahmte Motive nach dem Zyklus , Les heures du Jour' (Die vier Tageszeiten, 1899) von Alphonse Mucha: Éveil du matin, Éclat du jour, Réverie du soir, Repos de la nuit, neuzeitliche Ausführung