Königsmusterhalskette
Gold 585, Länge ca. 81 cm, 46,8 gøG47
23.08.2018 - 11:06
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Königsmusterhalskette
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.08.2018 - 11:06 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 23.08.2018 |
Položky z jiných aukcí
- ** - Österreich 1935/36 Nr.598-612 (Flugpost) und
- Brillant Anhänger ca. 0,15 ct
- Großer Birnkrug, datiert 1793, Stampfen Ende 19. Jh.,