Brillantring ca. 0,70 ct
Gelbgold 585, 7,4 g, RW 50, Österr. Amtspunze 1925 - 2001 øg7
Expert: David Drexel
David Drexel
+43-512-570 447
david.drexel@dorotheum.at
23.08.2018 - 12:23
- Vyvolávací cena:
Brillantring ca. 0,70 ct
Expert: David Drexel
David Drexel
+43-512-570 447
david.drexel@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.08.2018 - 12:23 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 23.08.2018 |