Brillantdamenring ca. 0,30 ct
Weißgold 585, RW 58, 2,6 g leichte Tragespurenøg3
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
23.08.2018 - 12:28
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring ca. 0,30 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.08.2018 - 12:28 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | 14.08. - 23.08.2018 |