Diamant Brillant Ring
Gold 580, eine Diamantrose, ca. 0,20 ct, zwei Brillanten, zus. ca. 0,20 ct, RW 50, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,1 g, Diamantrose mit Riss und Ausschartungøx
23.08.2018 - 12:04
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Diamant Brillant Ring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 23.08.2018 - 12:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.08. - 23.08.2018 |