Solitärring
Weißgold 585 Altschliffbrillant 0,51 ct RW 67, leichte Tragespuren sichtbare Lötstelle, 14,4 gøG14
28.08.2018 - 16:21
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Solitärring
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 28.08.2018 - 16:21 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |